Alrm Cargo

רילוקיישין לרוסיה

רוסיה היא יעד פופולארי מאוד לאנשי נדל"ן ואנשי עסקים, אבל לא רק לב לבייב וארקדי גיאדמק יכולים לעשות עסקים ברוסיה... גם אתם יכולים! זוהי מדינה מרהיבה ביופייה, אשר עם השנים, הופכת יותר ויותר מוכרת למבקרים הישראלים. עם עד לפני מספר עשורים מעטים בלבד ביקרו ברוסיה, החל מתחילת שנות התשעים (עם נפילת המשטר הקומוניסטי), ישראלים רבים הגיעו למדינה מרתקת זו, גם למטרות עבודה וגם למטרת לימודים.

וכמובן - הזדמנויות הנדל"ן במדינה הזו הן בלתי נגמרות גם בתקופה של חוסר וודאות כלכלית. אם בחרתם לנסוע לרוסיה למטרה של לימודים או עבודה, זכרו כי אתם מגיעים למדינה מרתקת ומיוחדת. זוהי מדינה זולה יחסית, בה אפשר לחסוך כסף במהלך שהיה ארוכה. בכתבה זו תוכלו ללמוד קצת על המדינה היפה הזו, על אפשרויות העבודה שבה וכן תקבלו כמה טיפים לקראת הנסיעה

כמה מילים על רוסיה

עם פירוקה של ברית המועצות בשנת 1991, רוסיה הפכה למדינה נפרדת ואיבדה את מקומה כמעצמה גדולה. גם לאחר פירוקה, רוסיה היא עדיין המדינה הגדולה בעולם מבחינת שטחה ואחת מהמדינות המאוכלסות ביותר בעולם. היא משתרעת על פני שטח עצום ובירתה (וכן העיר הגדולה ביותר בה) היא מוסקבה. רמת החיים ברוסיה עולה עם השנים היא עדיין מפגרת אחר מדינות המערב. מבחינת גיאוגרפית זוהי מדינה מגוונת מאוד - ישבה איזורים הרריים וכן איזורים מישוריים, נהרות, אגמים ועוד. כדאי מאוד לעשות הכנה מדוקדקת לפני נסיעה ארוכה לרוסיה על מנת ללמוד על מנהגי המקום מכיוון שמדובר במדינה שנמצאת כל הזמן בתנועה ובשינוי.

אפשרויות עבודה ברוסיה

רוסיה היא מדינה זולה יחסית ולכן ואפשר לחסוך בה כסף רב במהלך שהיה ארוכה. אין צורך בויזה אך יש צורך באשרת עבודה. האטרקציות העיקריות ברוסיה הן אפשרויות הנדל"ן הרבות שלה. כמדינה מתפתחת יש בה אוצרות של ממש (מגרשים, בניינים, קניונים, דירות מגורים פרטיות ועוד), ומביני עניין יכולים להרוויח סכומי עתק. כמעט כל אנשי העסקים הישראליים העוסקים בתחום הנדל"ן מושקעים ברוסיה במידה זו או אחרת וגם יזמים קטנים יותר יכולים למצוא בה מציאות נדל"ניות לא מעטות. אפשר, אם כן, לעשות עסקים מצוינים ברוסיה, אך צריך כמובן להכיר את מנגנוני הבירוקרטיה ולהיות בקיאים בחוקים המקומיים. ברוסיה ניתן גם ללמד אנגלית וכן ניתן לנסות ולהשתלב בתחום המכירות.

כמה טיפים לפני הנסיעה...

חשוב מאוד לרכוש לפני הנסיעה לרוסיה, ביטוח בריאות המיועד לשוהים בחו"ל לתקופה ארוכה. במדינות מתקדמות פחות כמו רוסיה ושאר מדינות הגוש המזרחי לשעבר, התנאים הם לא כמו במדינות מערב אירופה ולכן ביטוח בריאות הוא חשוב מאין כמותו! כדאי גם ללמוד משפטי מפתח ברוסית וכן הכיר את מנהגי העם הרוסי שהוא עם מיוחד במינו.

שגרירות ישראל ברוסיה

כתובת- BOLSHAYA ORDYNKA 56 P.O. BOX 113095 MOSCOW
טלפון - 7 495 6602700
פקס - 7 495 6602768
דוא"ל - INFO@MOSCOW.MFA.GOV.IL
שעות פעילות - שני עד חמישי בין השעות 11:00 - 09:00


Read more: http://www.drushim.ovdim.org.il/P32663/#ixzz2wa0jIOHp

מחלקת "אלרם רילוקיישין" של אלרם קרגו שילוח בינלאומי ועמילות מכס מספקת פתרונות אריזה, שינוע, אחסנה וביטוח לכל החפצים הנלווים אליכם לרילוקיישין למקום החדש.


אנחנו נעביר את החפצים שלכם מדלת ביתכם לכל נקודה ברוסיה ובכל העולם ברמה ובמהירות הטובים ביותר שניתן להשיג בשירותי הרילוקיישין בארץ ובעולם.


צוות "אלרם רילוקיישין" של אלרם קרגו שילוח בינלאומי ועמילות מכס ייעץ וייסיע לכם בכל שלב ושלב בכדי לעבור את הרילוקיישין בצורה החלקה ביותר.

מה מותר לשלוח? איך כדאי לשלוח? מה לא לשכוח. מה ההגבלים והכללים והחוקים?

כל דבר שחייבים לדעת לפני ואחרי הרילוקיישין לרוסיה, אוסטרליה, ארה"ב, גרמניה, צרפת קנדה, שוויץ או כל מקום אחר על פני הגלובוס.

אנשי המקצוע של אלרם קרגו שילוח בינלאומי ועמילות מכס הינם אנשים למודי ניסיון של עשרות שנים אשר יעמדו לשירותכם בכל עת בתהליך הרילוקיישין למדינה שבה חפצה ליבכם.

 

צרו קשר עוד היום לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר.

שיהיה בהצלחה.

לקבלת הצעת מחיר