Alrm Cargo

רילוקיישין לצרפת

צרפת משמשת מזה שנים רבות כאחת הערים הנחשקות בנוף העולמי בכלל והאירופאי בפרט. זאת בשל התרבות, היופי האריכטקטוני וערכי המוסר שעליה מתבססת צרפת. בשנים האחרונות צעירים רבים מעוניינים לבצע רילוקיישן לצרפת בשל שוק העבודה הייחודי שהיא מציעה.


הכלכלה הצרפתית היא מבין הכלכלות החזקות בעולם וצרפת חברה בארגון המדינות המתועשות ה-G8. חוזקה הכלכלי של צרפת נמדד גם על ידי הצטרפותה לגוש האיחוד האירופאי וכן לעובדה כי היא מתנהלת במטבע האירופאי האירו. שווי של האירו חזק פי 5 מהמטבע הישראלי, דבר שיאפשר לכם לחיות באיכות חיים גבוהה יותר וכן לחסוך כסף רב יותר.

ניתן לבצע מעבר רילוקיישן לצרפת במספר דרכים:

עבודה בחברה ישראלית אשר תנייד אתכם בעתיד לצרפת - יש לעבוד בחברה ישראלית המחזיקה בקשרים תעסוקתיים עם צרפת ולנסות את מזלכם באפיק זה. כאמור, ניוד עובדים ממדינה למדינה הפך לעניין שגור בשל תהליכי הגלובליזציה וכן על מנת להעביר ידע למדינה אחרת או להכשיר את העובד בחו"ל.

מעבר רילוקיישן וחיפוש עבודה עצמאי - אם בבעלותכם אזרחות צרפתית או דרכון אירופאי, הרי שיש לכם את הזכות לעבוד במדינות אירופאית ולקבל את כל תנאי הבסיס והעזרה מהמדינה בעת המעבר.

התחלת מסלול אקדמי - דרך נוספת ל"נטיעת שורשים" וביצוע רילוקיישן לצרפת היא להרשם לאוניברסיטה ועל ידי כך לבסס את הקשרים והמעבר לצרפת.
רילוקיישן לצרפת - להתמודד עם המעבר לחו


ניתן להבין כי רילוקיישן לצרפת הוא דבר מה אפשרי וכיום אף נגיש יותר מבעבר. אולם, על מנת לבצע את הרילוקיישן בצורה הנכונה ביותר יש להבין כי מעבר לחוויות שתצברו וכן לכסף הרב שתוכלו להרוויח, ביצוע רילוקיישן איננו דבר קל והוא דורש הכנות רבות מבעוד מועד.


מעבר לחיפוש העבודה, יש לברר את יוקר המחייה בעיר אליה אתם מעוניינים לעבור. כמו כן, צרפת מחולקת ל-27 חבלי ארץ אשר כוללים נורמות שונות ואף דיאלקט שונה של השפה. כך שיש לקחת בחשבון את ההבדלים בין מיקום למיקום בצרפת וכן לבצע הכנה עצמית ומעשית לפני המעבר לאזור הספציפי שבו תגרו.


זכרו, ברוב הערים בצרפת לא דוברים אנגלית ולכן אם ברצונכם לבצע מהלך זה, יש לקחת בחשבון גם תוכנית לימודי השפה הצרפתית, שתכשיר אתכם לעבודה ומגורים בצרפת. ישנם בי"ס בישראל המעבירים קורסי לימוד צרפתית ועומדים בנהלים ובתקנונים המדיניים של רמות השפה.


פרמטר חשוב נוסף הוא הבריאות שלכם, אם ברשותכם אזרחות צרפתית אתם זכאים לקבל ביטוח רפואי מקיף עבורכם ועבור בני משפחתכם. הביטוח הרפואי מכסה על ביטוח ציבורי וכן רפואת שיניים וחירום. למרות זאת, יש לקחת בחשבון כי הוא אינו מכסה על הטסות בני משפחה, ניתוחים או טיסות חזרה לארץ במידת הצורך.

 


אם כך, ניתן להבין כי יש לדאוג לפוליסת ביטוח מתאימה עוד לפני ביצוע הרילוקיישן על מנת שתהיו בטוחים כי במקרה הצורך תקבלו את השירות הרפואי הראוי והדרוש וכן תוכלו לבצע את מעבר הרילוקיישן בקלות ובראש שקט.

אנו מעניקים פתרונות אריזה, שינוע, אחסנה, וביטוח לכל המטלטלין הנלווים אליכם לרילוקיישין למקום החדש.


אנחנו נעביר את המטען שלכם מדלת ביתכם לכל נקודה בצרפת ובכל העולם ברמה ובמהירות הטובים ביותר שניתן להשיג בשירותי הרילוקיישין בארץ ובעולם.


צוותי "אלרם רילוקיישין" של אלרם קרגו שילוח בינלאומי ועמילות מכס ייעץ וייסיע לכם בכל שלב ושלב בכדי לעבור את הרילוקיישין בצורה החלקה ביותר.

מה מותר לשלוח? איך כדאי לשלוח? מה לא לשכוח. מה ההגבלים והכללים והחוקים?

כל דבר שחייבים לדעת לפני ואחרי הרילוקיישין לצרפת, אוסטרליה, ארה"ב, גרמניהקנדה, רוסיה, שוויץ או כל מקום אחר על פני הגלובוס.

אנשי המקצוע של אלרם קרגו שילוח בינלאומי ועמילות מכס הינם אנשים למודי ניסיון של עשרות שנים אשר יעמדו לשירותכם בכל עת בתהליך הרילוקיישין למדינה שבה חפצה ליבכם.

 

צרו קשר עוד היום לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר.

שיהיה בהצלחה.

לקבלת הצעת מחיר